John Corneth

Contact 

Internationaal Transportbedrijf John Corneth B.V.

Industrieterrein de Kieën

Pratwinkel 9

5991 NP Baarlo

 

Planning Engeland & Veiligheidsadviseur:

Bart

T +31 (0) 77 477 0763

F +31 (0) 77 477 1521

E-mail: bart@corneth.nl

 

Planning Italië, Polen, Duitsland & Oostenrijk:

Ton

T +31 (0) 77 477 3047

F +31 (0) 77 477 1521

E-mail: ton@corneth.nl

 

Benelux Planning, Pallet administratie:

Jos

T +31 (0) 77 208 7016

F +31 (0) 77 477 1521

E-mail: jos@corneth.nl

 

Truck & Trailer Onderhoudsplanning, Pallet administratie:

Luc

T +31 (0) 77 477 1370

F +31 (0) 77 477 1521

E-mail: luc@corneth.nl

 

KAM Coördinator, ISO & GDP, SQAS, Administratie:

Sander

T +31 (0) 77 477 1996

F +31 (0) 77 477 1521

E-mail: sander@corneth.nl

 

Administratie:

Emmy

T +31 (0) 77 208 7015

F +31 (0) 77 477 1521

E-mail: emmy@corneth.nl

Mary

T +31 (0) 77 477 0570

F +31 (0) 77 477 1521

E-mail: mary@corneth.nl

 

Algemene informatie:

T +31 (0) 77 477 1996

F +31 (0) 77 477 1521

E-mail: info@corneth.nl

 

Orders:

F +31 (0) 77 477 1521

E-mail: order@corneth.nl